Léčivé Bachovy esence

Práci s emocemi doporučuji podporovat Bachovými květovými esencemi. Jsou jednoduché a účinné, mohou je užívat lidé všech věkových kategorií pro prevenci i léčbu emocionálních zranění

38 květových esencí vyrobených z nejedovatých volně rostoucích rostlin a stromů pomáhá transformovat negativní energii. Vyrovnávají v člověku emocionální hladinu a pozitivně tak působí na jeho tělo i duši.

Výběr esence je důležitý proces, ve kterém se setkáváme sami se sebou. Učíme se rozpoznávat vlastní emoce, prožitky, pozitivní i negativní vlastnosti. Poznání jsou základem k určení pravé esence, která rozezní a odbourá zablokovanou část energie a otevře vědomí vyšším vibracím. 

 

 

Vše, co se kolem tebe děje, zanechává v tvé duši i tvém těle jistou stopu, kterou znáš pod pojmem pocit nebo emoce. Pokud vědomě prožíváš své pocity, umíš se snadněji vrátit do tělesné a duševní rovnováhy, udržuješ se zdravá. 

Když pocity potlačuješ, nevěnuješ jim pozornost, zažíváš nerovnováhu, která může způsobit až nemoc. Uvědomělé zacházení s emocemi, schopnost se jim otevřít a přijmout jejich poselství, je základním krokem na cestě k rovnováze, pohodě a zdraví. 

U žen je navíc vědomá emocionalita nutným základem pro léčbu a rozvoj jejich ženskosti. Proto pokud chceš opravdu vyléčit svou ženskost, je třeba pracovat s emocemi. 

Kapky jsou kompozicí až 7 esencí, které vybírám na základě osobního setkání jako doplněk individuálních sezení s klientkami nebo na základě telefonního hovoru/videohovoru s tebou.

K lahvičce dostaneš informace o esencích a o tom, jak konkrétně ti pomohou, dávkování a datum namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba osm týdnů, což odpovídá pravidelnému užívání.

Esence se užívají minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Lahvičku je třeba vždy protřepat. 

Cena na 30 ml lahvičky včetně konzultace je 490 Kč. Během sezení míchám kapičky za 290 Kč.