Co o mně říkají moji klienti...

Síla napojení, které Soňa má, je pro mě velkou motivací vydávat se také pravidelně na cestu ke svému vnitřnímu já. Její bezpodmínečné přijetí, mateřská laskavost a otevřenost je dar, díky němuž se mohu s důvěrou ponořit i do svých nejtemnějších stránek. S vděčností děkuji za každou příležitost se Soňou pracovat. 

Eva Rašplíčková

 

Soňa je nádherná bytost. Společně s ženskou cestou představuje kombinaci, která vám vykouzlí na tváři přetrvávající úsměv.

Adéla Othová

Soňa je krásná osoba s laskavým srdcem. Žena, z níž vyzařuje hluboká moudrost, soucit a láska.  Pokud uvažujete nad osobou, která vás provede terapií, jste tu správně. 

Martina Ballonová

 

Soňa pro vás vytvoří tak poklidnou atmosféru, že se po terapii cítíte jako v jiném světě. Jsem jí hluboce vděčná za odkrytí mých skrytých částí a ženských tužeb. Vřele doporučuji každé ženě, aby si individuální sezení se Soňou alespoň jednou prožila. 

Caitlin Babinciuc

Soňa je úžasně laskavá osoba s hlubokým vhledem. Jestli někdo hledá pomoc se svou cestou životem, Soňu mohu vřele a upřímně doporučit, protože má srdce otevřené a umí odhalit, co který člověk právě tady a teď potřebuje.

Robert Zappe 

Hledáte-li pochopení a profesionalitu, Soňa je ta správná osoba. Zdaleka nepomáhá jen ženám. Terapie u ní byla pro mě začátkem úžasné proměny. Její hluboký klid a soucit oceníte při každém setkání. Radost a vnitřní mír, to jsou atributy, s kterými odcházím z každé terapie.

Juraj Bočan

U Soni naleznete přístup z toho nejhlubšího místa, až ze srdce.

Monika Rozmilerová

 

 

 

 

Všechno s radostí, v lásce a stále.

Mirek Zelenka

Soňu vnímám jako bytost, která je velmi spojená s tím, čím ve skutečnosti je. I díky tomu je neskutečně intuitivní, čistá a láskyplná. To vše čím je, bylo v podání jejich terapií neuvěřitelně léčivé. Terapie proběhla v naprostém lehkosti, lásce a bezpodmínečném přijetí. Věděl jsem, že mohu vše a bez váhání jsem se jí plně odevzdal. V terapii se Soňou se mi otevřelo téma mámy. Sonina láskyplná “náruč” mi dovolila odžít si své potlačené emoce, díky tomu si uvědomit zastaralé vzorce a posléze je i přeprogramovat. Nakonec mě Soňa provedla i energetickým pročištěním. Díky její terapii se mi zlepšil vztah s mámou. Přijal jsem kus své ženské energie, která nebyla přijímána, a tím se mi zlepšilo i napojení na sebe sama. Po terapii jsem se cítil jako nový, láskyplnější člověk. Soňu vřele a rád doporučím i Vám. ❤️🙏 

Michal Vilím