Magický cyklický náramek ti pomůže vnímat lunární cyklus, rozvíjet ženství a tvé dary

Ženy jsou proměnlivé jako jarní počasí. Moderní svět, v němž žijeme, tuto ženskou přirozenost spíše ignoruje. I mnohá žena považuje svůj cyklus spíše za omezení než za klíč k tomu, jak dosahovat úspěchu a naplnění. 

Každý týden u žen dochází vlivem lunárního cyklu k duševním, fyzickým i emočním proměnám. Významně ovlivňují naše uvažování, prožívání a chování. Podle Mirandy Gray, autorky bestselleru Cyklická žena, se lunární cyklus dělí na čtyři fáze. Náramek ti pomůže přijmout momentální fázi cyklu a poznat jaké dary, schopnosti a možnosti se ti nejvíce otevírají. 

Dynamická fáze nám dává jasné a racionální myšlení a fyzickou sílu. Expresivní fáze přináší empatii a dovednost přesvědčivé komunikace. Kreativní fáze je darem tvoření a intuitivních nápadů.  Reflektivní fáze nám poskytuje možnost vidět v našem životě nové cesty a rozhodnout se pro změny.

Pokud chceš tímto šperkem podpořit své ženství nebo obdarovat blízkou ženu, ráda ti náramek vyrobím na míru. Kameny jsou pečlivě vybírané tak, aby zesílily ženské schopnosti a dary jednotlivých období. Odnímatelný přívěsek se stříbrnou karabinkou slouží jako ukazatel, v jaké části se právě nacházíš. 

Každý náramek je mnou vyčištěný od negativních energií a rituálně ošetřený tak, aby pomáhal harmonizovat tvou ženskost. 

 

Spolu s cyklickým náramkem obdržíš i popis, jak zvolené kameny léčí tvé ženství v jednotlivých fázích. Pošlu ti také seznam vhodných a nevhodných činností pro jednotlivé fáze a výklad toho, jak ti náramek bude během lunárního cyklu pomáhat.

Cena náramku včetně energetického nabíjení je 490 Kč. 

Vědomým prožíváním fází se můžeš stát úspěšnou a spokojenou ženou tím, že: 

  • poznáš svá proměnlivá období a jejich přeurčené silné i slabé stránky,
  • budeš cíleně moci konat v souladu s tvými dary,
  • budeš více chápavá, sebemilující a soucitná ke svým momentálním potřebám,
  • vyhneš seneproduktivním činnostem, které tě v určitém období stojí příliš energie,
  • zvýšíš pocit vnitřní pohody konáním v souladu s tvým přirozeným ženským rytmem,
  • posílíš své ženství vědomou oslavou své cykličnosti,
  • zesílíš svůj osobní i pracovní potenciál.