Objevujeme společně v bezpečném a citlivém prostředí,
jak vnímáme ženskost a ochutnáváme způsoby, jak ženství v sobě rozvíjet

Zážitkové ženské kruhy tvoříme tak, abychom mohly společně sdílet a pomáhaly si zkvalitňovat život, bez ohledu na náš věk, společenské zázemí či profesi. 

Ženy často přichází, když se jim rozpadají vztahy, nemohou otěhotnět, mají problém se uvolnit při milování nebo když se dotknou prázdnoty ve své duši. Naše vnitřní bohyně je pohřbena v nevědomí a zoufale touží po lásce a přijetí. Je to ale především sebeláska a sebepřijetí, které nás probudí a vtáhnou do života. 

Během ženských kruhů objevujeme a rozvíjíme nevyužité síly a nacházíme sebe samé tak, abychom mohly žít plný, autentický život. 


S láskou na setkáních vítám ženy, které chtějí: 
– poznávat zázraky ženství
– objevovat moc potěšení
– využívat vnitřní léčivé síly
– prožívat emoce
– vychutnávat si radost ze zdravého jídla a pohybu
– ztělesňovat smyslnost a ženskost

Každé naše setkání má konkrétní motiv:

  • Uvítání na ženské cestě
  • Jak přistupovat k ženskému tělu s láskou 
  • Emoce, odstranění bloků a vděčnost
  • Cyklická žena a další podle aktuálních potřeb
Povídáme si, provedu vás meditací, setkání okořeníme pohybem a tancem, léčivými vůněmi a esence apod. Vždy je dostatek prostoru pro plynutí, vzájemné sdílení a podporu. Bližší popis, termín a místo konání jsou k dispozici aktuálně na Facebooku ve skupině @slaskousona.

Spřízněné duše jsou také v naší soukromé FB skupině Probuzení Bohyně: Inspirace pro ženy každého věkuSdílíme v ní přístup k inspirativním námětům a zaručeným tipům.

Aktivity jsou obohaceny afirmacemi, nahranými meditacemi, doporučenou četbou, odkazy na fyzická cvičení nebo třeba videa s technikami, které ti pomohou. Stačí požádat o členství.